Pronájem obchodního prostoru 89 m²

  • Poděbradova ulice Chrudim
  • 89 m2
  • K dispozici

Kontaktujte makléře nemovitosti

+420 604 239 936

info@reality-chrudim.cz

Popis nemovitosti

Od 1. května 2023 jsou Vám k dispozici nadstandartní a luxusní obchodní prostory v samém centru Chrudimi. Jedná se o novou výstavbu v Poděbradově ulici, s plánovanou kolaudací v dubnu 2023.

Na tomto obchodním prostoru finišují dokončovací práce a bude se v nejbližších dnech kolaudovat. Celková plocha nabízeného prostoru je 89 m2, z toho 83 m2 jsou obchodní či kancelářské prostory a 6 m2 tvoří zázemí s toaletou a kuchyňkou. Prostory disponují velkými výklady do ulice přes celou šíři prostoru, přirozeně s bezbariérovým přístupem.

V zadní části je možnost zásobování přes dvoukřídlé dveře. K tomuto prostoru je možné si pronajmout parkovací místo u zadního vchodu.

Podlaha je provedena z velkoformátové dlažby 120 x 60 cm, podhledové stropy s hladkými kazetami a panelovým LED osvětlením. Zajištění čerstvého vzduchu se všemi hygienickými normami pro uživatele komerčních prostor bude mít na starost rekuperace. Zázemí prostor bude vybaveno.

Rozvody elektřiny a dat jsou významně posíleny s výborným dosahem téměř z kterékoliv místa prostoru.

Hlavní vstup do prostoru je zajištěn z frekventované Poděbradovy ulice.

Nad výlohy bude přivedena elektřina pro účely osvětlení či světelného reklamního banneru.

V případě dotazů mě kontaktujte, předložíme kompletní projektovou dokumentaci včetně materiálů sanity, dlažeb, osvětlení apod.

RK doporučuje.

Reality Chrudim

Novoměstská 53, Chrudim II (mapa)

IČO: 74656112

Petr Vágner (realitní makléř)
Ing. František Kubašta (znalecké posudky)

+420 604 239 936

+420 469 620 901

Kontaktujte nás

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: